| MaterialB | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Brand |
| Dimension | 50x78cm Or Custom |
| Weight | 70-78gram |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| MaterialB | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Brand |
| Dimension | 50x78cm Or Custom |
| Weight | 70-78gram |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Bag Type | 2 Ply 90GSM Kraft Paper Bag With Valve For 50kg Cement |
|---|---|
| Material | 90GSM Kraft Paper |
| Valve Type | Standard Internal Valve |
| Size | 50x63x10cm/50x60x11cm/Customized |
| Capacity | 20-50kg / Custom Capacity |
| Surface Printing | Offset Printing |
|---|---|
| Industrial Use | Cement |
| Bag Type | WOVEN BAG |
| Sealing & Handle | Heat Seal, Heat Seal |
| Custom Order | Accept, Accept |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |