| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Fertilizer Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Mesh | 31x31 Per Sq Meter Or 8x8 Per Sq Inch |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Animal Feed Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Bag Configuration | Denier: 850-900 |
| Material | Woven PP Fabric |
|---|---|
| Brand | Custom's Fertilizer Brand |
| Dimension | 60x82x15cm |
| Weight | 106±3g |
| Mesh | 31x31 Per Sq Meter Or 8x8 Per Sq Inch |
| Surface Handling | Laminated &Printing&Perforation |
|---|---|
| Industrial Use | Cement & Building Material Powder |
| Material Structure | PP Woven Fabric & Laminated Film |
| Bag Type | Bag With Valve |
| Sealing & Handle | Heat Seal |
| Surface Handling | Flexo Printing, Flexo Printing |
|---|---|
| Industrial Use | Chemical |
| Use | Other Chemical |
| Material Structure | PP |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Flexo Printing |
|---|---|
| Industrial Use | Chemical |
| Use | Other Chemical |
| Material Structure | Polypropylene |
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Flexo Printing |
|---|---|
| Industrial Use | Chemical |
| Use | Other Chemical |
| Material Structure | Polypropylene |
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Flexo Printing |
|---|---|
| Industrial Use | Chemical |
| Use | Other Chemical |
| Material Structure | Polypropylene |
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |